Способи Оплати

  • Всі замовлення НЕ залежно від способу оплати відправляються з мінімальною передоплатою в 100 грн. Звертаємо Вашу увагу, що ми несемо повну відповідальність за стан товару до відправлення та під час доставки. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що будь-яка проблема з товаром до отримання його Вами на руки буде вирішена нами повною мірою. Передплата лише гарантує бронь товару за Вами.
  • Оплата "Нова Пошта". При оформленні доставки з післяплатою через Нову пошту додатково до вартості доставки додається комісія Нової пошти за перерахування грошових коштів у розмірі 20 грн+2% від суми післяплати.
  • Оплата карткою через термінал. При здійсненні самовивезення Ви маєте можливість оплатити через термінал, оснащеним системою PayPass. Це дає можливість оплатити, використовуючи саму карту, провівши магнітною стрічкою картки через термінал, або здійснити безконтактний платіж за допомогою картки Visa/MasterCard, Вашого смартфона або розумного годинника, використовуючи при цьому сервіси Apple Pay та Google Pay.
  • Готівкою. Оплата готівкою при самовивезенні.
  • Оплата на картку Приват банку. На карту Приват банку можна оплатити через Приват24, термінали Приват-Банку, касу Приват-Банку, в нашому офісі самовивезення, а також через інші канали переведення на пластикові картки. Звертаємо Вашу увагу, що деякі канали поповнення можуть стягувати плату за перерахування коштів. З цієї причини, просимо Вас, звертати увагу на суму до зарахування (переказу), яка повинна дорівнювати сумі Вашого замовлення. Інакше кажучи, якщо існує комісія за перерахування коштів, - вона сплачується відправником, тобто Вами. У призначенні рекомендуємо вказати номер Вашого замовлення або прізвище на кого оформлено замовлення для більш швидкого відправлення оплаченого замовлення.
  • Оплата на картку Монобанку. Для користувачів Монобанку без комісії

 

 

Способи доставки

  • Самовивезення Одеса. У будь-який зручний для Вас час з 10:00 до 22:00 щодня за адресою район Таїрово, вулиця Перлинна 5б (ТРЦ Кадорр в 40-41 Перлині)
  • Доставка кур'єром Нової пошти по Україні.  Відправлення щоденно з 17:00 до 18:30. Замовлення оплачені після 17:00 надсилаються наступного дня. Вартість доставки – від 50 грн. для Одеси., від 60 грн – по Україні залежно від населеного пункту одержувача. Доставка кур'єром Нової пошти лише по повній передоплаті. Термін доставки: 1-3 дні (залежить від населеного пункту одержувача).
  • Нова Пошта.  Відправлення щоденно ввечері з 17:00 до 18:30. Замовлення оплачені після 17:00 надсилаються наступного дня. Вартість доставки – від 30 грн. для Одеси., від 40 грн – по Україні залежно від населеного пункту одержувача. Є оплата при отриманні (накладний платіж). При оформленні доставки з післяплатою додатково додається комісія Нової пошти за перерахування коштів у розмірі 20 грн+2% від суми післяплати. Термін доставки: 1-2 дні (залежить від населеного пункту одержувача).
  • Justin. Відправлення щодня після 17:00. Замовлення оплачені після 17:00 надсилаються наступного дня. Вартість доставки – від 25 грн для Одеси., від 33 грн - по Україні залежно від населеного пункту одержувача. Justin тільки по повній передоплаті. Термін доставки: 1-2 дні (залежить від населеного пункту одержувача).